20210604155801.jpg, фото
04 червня 2021 року

Дитячий будинок «Дім затишку»: комфортні умови та атмосфера тепла і любові

Черговою поїздкою, яку здійснила за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка його заступниця Людмила Тимощук, відвідуючи заклади соціальної сфери, стало відвідування приватної організації «Дитячий будинок «Дім затишку». Заклад, який розташований у селі Дерно Луцького району, посадовиця оглянула 2 червня 2021 року спільно з директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сергієм Страшним, його заступницею Оксаною Гобод та начальником служби у справах дітей ОДА Алла Онищук.

У дитячому будинку «Дім затишку» тимчасово проживає 26 дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, батьки яких зловживають алкоголем, не працюють та не доглядають за ними. 

Під час візиту представники влади ознайомилися з умовами, в яких проживають хлопчики і дівчатка. До слова, задля створення цього приватного закладу було відбудоване старе приміщення пришкільного інтернату. Сьогодні «Дім затишку» – це  сучасний заклад з утепленим приміщенням, опаленням, сантехнікою. Тут облаштовані ігрова кімната, спортзал, їдальня, санітарно-побутові кімнати, спальні, пункт медичної допомоги. Також гарно облагороджена прибудинкова територія, збудований ігровий майданчик.

Однак, головним у закладі є те, що для дітей створюються не лише комфортні побутові умови, а у першу чергу вихователі та волонтери докладають зусиль, аби діти перебували в атмосфері любові, турботи та розуміння. Окрім того, тут діти навчаються елементарним правилам етикету, взаємодії у соціумі, християнським цінностям, розвивають свої таланти та здібності.

«Кожна дитина для її повноцінного та гармонійного розвитку повинна жити в сім’ї, де її оточують батьківська любов і турбота, але, на жаль, не всім дітям щастить зростати в атмосфері тепла та розуміння, – зазначила Людмила Тимощук. – Тому відрадно, що завдяки не лише державі, а й небайдужим громадянам, благодійникам та волонтерам діти можуть перебувати у комфортних умовах, відчувати любов та свою значимість».

На завершення поїздки керівнику установи були надані рекомендації щодо підготовки пакету документів для включення організації до Єдиного реєстру надавачів соціальних послуг.

До слова, у рамках робочої поїздки цього дня Людмила Тимощук, Сергій Страшний та Оксана Гобод відвідали Олицький психоневрологічний інтернат, де ознайомилися з діяльністю закладу.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації