20211007150853.jpg, фото
07 жовтня 2021 року

Гендерна рівність на Волині: у Луцьку відбувся семінар для консультативно-дорадчого органу при ОДА

5 жовтня 2021 року у Луцьку відбувся семінар для консультативно-дорадчого органу з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Волинській обласній державній адміністрації. Участь у заході взяла заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Також, серед спікерів семінару були: представниця ООН Жінки Україна Еріка Квапілова, Старший референт Апарату Урядової уповноваженої з питань гендерної політики, Секретаріат Кабінету Міністрів України Галина Жуковська, керівниця Проєкту ООН Жінки «Просування гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні» Нургуль Асилбєкова та голова депутатського об’єднання з ґендерних питань «Рівні можливості» у Волинській обласній раді Оксана Філіпчук.

Зокрема, учасники семінару обговорили механізми забезпечення гендерної рівності, сучасний стан діяльності консультативно-дорадчого органу в Україні (з акцентом на діяльність КДО у Волинській області) та ситуації із забезпеченням гендерної рівності в області за результатами звітів ОДА.

Слід також нагадати, що Волинь одна із чотирьох областей України, де впроваджується проєкт «Просування ґендерної рівності в рамках реформи децентралізації в Україні». Він реалізується за підтримки Уряду Канади та на замовлення Міністерства розвитку громад та територій України. Його метою є досягнення результатів у сфері забезпеченні гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок шляхом інтегрування принципу гендерної рівності та зобов’язань щодо прав жінок у реформу децентралізації в Україні.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації