20210729134505.jpeg, фото
29 липня 2021 року

Голова ОДА Юрій Погуляйко візьме участь у засіданні Національної ради реформ та Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

Сьогодні, 29 липня 2021 року, у Києві під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбудеться засідання Національної ради реформ та Президії Конгресу місцевих та регіональних влад, у якому візьме участь голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Серед питань, котрі обговорюватимуться на засіданні, залучення інвестицій та реалізація інфраструктурних проектів у територіальних громадах, габаритно-ваговий контроль, розширення свободи підприємницької діяльності, концесії в сфері охорони здоров’я та розвиток українських морських портів.

Нагадаємо, Конгрес, утворений Президентом України у лютому 2021 року, є консультативно-дорадчим органом, серед основних завдань якого – сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

У складі Конгресу діють дві палати: Палата місцевих влад та Палата регіонів.

До Палати регіонів входять: голови обласних рад, голови обласних державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати регіонів названого Конгресу.

До Палати місцевих влад входять: голови районних рад, міські, селищні, сільські голови, голови районних (районних у містах) державних адміністрацій, члени делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, які входять до складу Палати місцевих влад названого Конгресу.