20210904095901.jpg, фото
04 вересня 2021 року

Луцьк – сучасне місто, яке гармонійно поєднує в собі історичні здобутки та європейські стандарти

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем міста Луцька

Шановні лучани! Радий вітати вас з Днем міста Луцька – одного з древніх та історичних міст України. 

З Луцьком я познайомився не так давно, лише два роки тому, коли за дорученням Президента України приїхав сюди працювати. Але за цей час Луцьк став для мене близьким і по-своєму рідним. 

Це затишне, комфортне місто насправді має чим зачарувати. Воно славиться багатою історією та культурою. Тут захоплює старовинна архітектура та прекрасні краєвиди. Приємно вражає, як і всюди на Волині, велика кількість релігійних храмів. 

Сьогодні Луцьк іде «в ногу з часом». За темпами розвитку і масштабами перетворень місто гідно конкурує з іншими обласними центрами. Воно гармонійно поєднує в собі історичні здобутки та європейські стандарти. Ми бачимо, як швидкими темпами розбудовується інфраструктура, місто стає все більш привабливим для туристів та інвесторів.     

Але особливої поваги викликають люди, які тут живуть, працьовиті та привітні. Волинян, та зокрема, лучан, вирізняють патріотизм та активна громадянська позиція. 

Для усіх, хто тут живе, Луцьк став затишною домівкою, де всі живуть однією дружною родиною.

Тож вітаючи з Днем міста, бажаю вам, шановні лучани, миру та злагоди у ваших сім’ях, здоров’я та благополуччя кожному, хто своєю працею робить Луцьк все кращим та сучаснішим. 

Голова обласної державної адміністрації

Юрій Погуляйко