20210429141238.jpg, фото
29 квітня 2021 року

На Волині активно триває вакцинальна кампанія

На Волині першу дозу вакцини проти коронавірусної інфекції отримали 17 232 тисячі осіб, з них за останню добу 1467 людей. Про хід вакцинальної кампанії в області розповіла заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, під час щотижневого онлайн-брифінгу.

За словами Людмили Тимощук, щеплення проти коронавірусної інфекції в області здійснюється чотирма вакцинами –  AstraZeneca/Covishield, CoronoVac, Pfizer-BioNTech та AstraZeneca-SKBio.

Так, станом на сьогодні вакциною AstraZeneca/Covishield щеплено – 14 112 осіб, Волинь отримала – 14 200 доз.

Вакциною CoronoVac уже щеплено – 789 осіб, в область прибуло 1080 доз.

З отриманих 1170 доз вакцини Pfizer-BioNTech, уже використано – 1140.

Також, 27 квітня на Волинь прибуло 7700 доз вакцини AstraZeneca-SKBio.  Щеплено цією вакциною уже 1190 осіб.

«Закликаю усіх робити щеплення, адже це єдиний засіб вберегти себе та своє здоров’я від небезпечного захворювання COVID-19, – вкотре наголосила заступниця голови ОДА.

Також Людмила Тимощук розповіла, що наразі вакцинація в області здійснюється відповідно до перших двох етапів.

Перший етап – медичні працівники ковідних лікарень та осіб, які беруть безпосередню участь у заходах з протидії пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.

В рамках другого етапу вакцинуються люди віком 65+ та ті, хто має хронічні захворювання, вчителі, які беруть участь у сесіях ЗНО, військовослужбовці (включаючи Збройні сили України та Національну гвардію України), які беруть участь в Операції об’єднаних сил. Також і надалі здійснюється вакцинація священнослужителів та громадських діячів.

На завершення застпниця голови облдержадміністрації закликала усіх волинян дотримуватися карантинних вимог під час Великодніх свят. 

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації