20210922143035.JPG, фото
22 вересня 2021 року

На Волині розпочались командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних

Масштабні командно-штабні навчання з командування об’єднаних сил Збройних сил України «Об’єднані зусилля – 2021» та навчальні збори з оперативним резервом 2-ої черги військовозобов’язаних військових частин А7028, А7059, А7064 стартували сьогодні, 22 вересня 2021 року на Волині. З цього приводу відбулась робоча зустріч голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з військовим комісаром обласного центру комплектування та соціальної підтримки Романом Куликом.

Як відзначив Роман Кулик, такого масштабу навчання, яке триватиме з 22 вересня до 1 жовтня 2021 року, на західній Україні ще не проводилися, адже загалом з області залучать понад тисячу осіб.

Згідно з планом заходів Генерального штабу Збройних сил України у 2021 році для якісного проведення в області навчальних зборів територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, облдержадміністрація, Ковельська та Володимир-Волинська райдержадміністрації, окремі територіальні громади провели значну роботу для підготовки пунктів постійної дислокації на період навчань військових частин та організації їх харчування.

Зокрема, пункти дислокації підрозділів військових  частин визначені у смт Луків та с.Гірники Ковельського району та в с.Овадне Володимир-Волинського району.

Відбуваються заходи під загальним керівництвом Головнокомандувача Збройних сил України. До навчань і навчальних зборів залучатиметься велика група посадових осіб та офіцерів органів військового управління (насамперед штабу ОК «Захід»).

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації