20210609173651.jpg, фото
09 червня 2021 року

На Волині триває капітальний ремонт дороги між селами Кримне та Чевель Ковельського району

У рамках програм Президента України «Велике будівництво» на Волині відбувається капітальний ремонт дороги місцевого значення О 031482 Кримне – Залюття – Поліське – / М-19/.

Зокрема дорожники планують відновити 15,5 км шляху від села Кримне до села Чевель Ковельського району. До слова, загальна протяжність дороги понад 23 км. Цей масштабний інфраструктурний об’єкт належить до категорії перехідних. Роботи розпочались у жовтні 2020 року.

Відповідно до укладеного договору між Службою місцевих автомобільних доріг у Волинській області та підрядною організацією на ремонтні роботи передбачено 161,5 млн грн, з яких цьогоріч будівельники планують освоїти 131 млн грн.

Слід зазначити, що на відрізку дороги від Кримного до села Залюття вже укладено нижній шар асфальту.

Нагадаємо, автошлях Кримне – Залюття – Поліське – / М-19/ розташований поблизу важливих туристичних об’єктів регіону. Зокрема це – озера Домашнє і Пісочне (обидва в селі Кримно), Лютка і ще одне Пісочне (с. Поліське) та Святе (с. Чевель). Також цією дорогою можна дістатися до заказників, заповідного урочища і ботанічних пам’яток Ковельщини.

Відтак, відремонтована дорога сприятиме розвитку туристичному потенціалу району та області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації