20210704115104.jpg, фото
04 липня 2021 року

Національна поліція України – це структура нового зразка, яка поступово перетворюється в сучасну сервісно-орієнтовану службу, що реалізовує якісну правоохоронну та безпекову політику

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Національної поліції України

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції Волині!

У день вашого професійного свята – Дня Національної поліції України, щиро вітаю вас та зичу миру, добра, благополуччя та успіхів у вирішенні покладених завдань щодо забезпечення законності і правопорядку.

Ваша самовіддана служба – це запорука суспільної стабільності і сталого розвитку Волині, гарантія безпеки, здоров'я і спокою населення. Від вашої оперативності та професіоналізму залежать людські життя і долі, а грамотні і чіткі дії сприяють створенню безпечної обстановки та успішній боротьбі зі злочинністю. 

У повсякденній роботі проявляються ваші кращі якості – сила і доброта, мужність і здатність до самопожертви. Вас вирізняють високі особисті якості, прагнення прийти на допомогу і готовність до ризику заради тих, хто потребує захисту. 

Служба в поліції важка, небезпечна, але благородна справа, і ви завжди з честю і гідністю виконуєте свій обов'язок перед державою та громадянами. Ви несете службу вдень і вночі, в будні і свята, та, не дивлячись на труднощі, втому і напружений ритм роботи успішно справляєтеся з виконанням своїх службових обов'язків. 

Сьогодні Національна поліція України – це структура нового зразка, яка поступово перетворюється в сучасну сервісно-орієнтовану службу, що реалізовує якісну правоохоронну та безпекову політику.

Спасибі за те, що гідно несете свою відповідальну службу, пов'язану із забезпеченням важливого права людини – права на особисту безпеку і спокійне життя.

З нагоди вашого професійного свята бажаю всім працівникам та ветеранам поліції міцного здоров'я, щастя, достатку, родинного затишку та оптимізму.  

З повагою 

голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко