20210901155447.JPG, фото
01 вересня 2021 року

Нехай вам підкоряються найвищі вершини знань і втілюються в життя найсміливіші задуми та мрії

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем знань

Шановні вчителі, працівники освіти! Дорогі діти та батьки!

Прийміть сердечні вітання з Днем знань і початком нового навчального року.

День знань – свято, якого чекають учні, педагоги, батьки та з особливим трепетом – першокласники та першокурсники.

У цей чудовий день – перший день осені, всі освітні установи області знову відкрили свої двері для тисяч учнів та студентів. Від сьогодні на Волині 573 заклади загальної середньої освіти розпочинають навчальний процес. Перший раз поріг школи переступили понад 14 тисяч волинян-першокласників. Майже 8 тисяч майбутніх випускників – учнів 11 класу.

Розуміємо, що освіта була і залишається найважливішою складовою в становленні і розвитку кожної людини. Це запорука успішного майбутнього.

Саме тому на Волині проводиться значна робота для того, щоб система освіти перебувала на якісно новому рівні: будуються нові навчальні заклади, поліпшується матеріальна база освітніх установ, удосконалюється організація харчування школярів, розвивається спортивна інфраструктура.

Впевнений, що все це принесе хороші результати. Адже від тих, хто сьогодні сидить за шкільними партами і в студентських аудиторіях, залежить майбутнє нашої країни. Висловлюю сподівання, що ніякі перешкоди, у тому числі й COVID-19, не завадять дітям і молоді отримати усі необхідні знання та пізнати радість шкільного та студентського життя.

У цей святковий день від щирого серця бажаю працівникам освіти здоров'я, професійних успіхів, мудрості і терпіння.

А вам, дорогі школярі та студенти, нехай в новому навчальному році підкоряються найвищі вершини знань, втілюються в життя найсміливіші задуми та мрії. Міцного здоров’я усім вам, радості, миру, благополуччя.  

 

Голова обласної державної адміністрації                                Юрій Погуляйко