20210911105955.jpg, фото
11 вересня 2021 року

Нехай заняття фізичною культурою і спортом об'єднують людей різного віку та професій, зміцнюючи здоров’я та даруючи відчуття повноти життя

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем фізичної культури і спорту

Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначається свято, яке об'єднує професійних спортсменів, тренерів, усіх працівників сфери фізичної культури і спорту та прихильників здорового способу життя.

У День фізичної культури і спорту ми вітаємо тих, для кого це свято стало професійним. Завдяки вашій цілеспрямованості, відповідальності, моральній і фізичній стійкості ім'я Волині звучить на найпрестижніших змаганнях. Не зменшується, а з кожним роком зростає число спортсменів, які успішно виступають на вітчизняній та світовій спортивних аренах. 

Лише у цьому році спортивні досягнення області представляли 8 олімпійців та 5 паралімпійців, численні призери всеукраїнських та міжнародних змагань. Волинь пишається вашими успіхами та перемогами. 

Переконаний, що високих спортивних досягнень не буває без малих перемог. Вважаю важливим розвиток масового спорту, де кожен громадянин може проявити себе. Тож День фізичної культури і спорту відзначають також люди, які пропагують здоровий спосіб життя, хто черпає енергію в заняттях спортом і бачить в цьому силу, здатну поліпшити самопочуття людини. 

Приємно, що сьогодні спорт і здоровий спосіб життя все більше стають популярними серед волинян. Займатися фізичною культурою і спортом стає дедалі престижніше. Аби спорт став більш доступним для всіх – дітей та дорослих, жителів великих міст та маленьких сіл, сьогодні в Україні та області, зокрема, за ініціативи Президента України відриваються активні парки. 

Це спеціальні загальнодоступні спортивні локації, де займатися фізкультурою можна у будь-який зручний час. До кінця року таких активних парків на Волині буде 11. Ми і надалі будемо розширювати їх мережу, аби навіть у найвіддаленіших селах волиняни мали змогу займатися спортом та зміцнювати своє здоров’я. 

Тож з нагоди чудового свята – Дня фізичної культури і спорту, бажаю всім міцного здоров'я, щастя і благополуччя, а нашим спортсменам – успішних стартів і нових спортивних досягнень.

Нехай заняття фізичною культурою і спортом об'єднують людей різного віку і професій, зміцнюють здоров’я, дарують відчуття повноти життя, загартовують характер і волю. 

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко