20220512123859.png, фото
12 травня 2022 року

Отримання друкованої довідки/підтвердження про щеплення не є обов’язковим: усі дані про щеплення лікар вносить Електронну систему охорони здоров'я (ЕСОЗ)

Щеплення дитині лікар може робити без медичної картки і без видачі друкованої довідки: усі дані про щеплення лікар вносить Електронну систему охорони здоров'я  (ЕСОЗ). МОЗ України продовжує відповідати на поширені запитання.

Під час війни важливо дотримуватись календаря профілактичних щеплень і забезпечити собі й дитині повний захист. Міністерство охорони здоров’я України відповідає на поширені запитання щодо щеплень.

Якщо ви знаходитесь в іншому місті й не маєте змоги щепитись у лікаря, з яким підписана декларація, ви можете вакцинуватись у найближчій лікарні.

Всі дані про щеплення починаючи від минулого року вносяться в Електронну систему охорони здоров'я  (ЕСОЗ), будь-який лікар зможе потім побачити вакцинальний статус дитини. 

Отримання друкованої  довідки є не обов'язковим, але на запит/вимогу батьків лікар може видати Довідку про проведені щеплення, всі наступні щеплення будуть також вносити у цю довідку та ЕСОЗ.