20210905100920.jpg, фото
05 вересня 2021 року

Підприємці – це ті, хто розвивають економіку та, як двигун, рухають країну вперед

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня підприємця

Уже більше десяти років, як в незалежній Україні у першу неділю вересня відзначається День підприємця. 

Волинь – край надзвичайно працьовитих людей і я впевнений, що практично кожен із нас був, є чи хотів би спробувати свої сили у підприємницькій діяльності.

Представники малого та мікробізнесу, керівники великих підприємств та бізнес-груп, засновники крафтових компаній – усі ви, як двигун, рухаєте країну вперед. Розвиток економіки, створення робочих місць, інноваційні проєкти та імена, що стають брендами і представляють нашу область на державному рівні та далеко за межами України – ось що таке підприємництво в дії.

Сьогодні економіку Волині представлять більше 6 тисяч підприємств, на яких працюють понад 113 тисяч волинян. Своєю працею вони лише у минулому, складному для економіки році, реалізували продукції, тобто товарів та послуг, на загальну суму майже 176 мільйонів гривень. 

Знаю, що попередній рік був складним. Багато з вас, чиє здоров’я не оминула пандемія, отримали втрати на робочих місцях та у прибутках. Карантин показав, наскільки незахищеними виявились ті, хто своєю щоденною працею і податками наповнюють державний бюджет та сприяють процвітанню нашому краю.

У цьому році ми майже повернулися до звичного життя – з досвідом та висновками на майбутнє. 

Тож сьогодні прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. 

Нехай усі ваші починання завершуються успіхом. Фінансової стабільності та професійної впевненості, успішних бізнес-партнерів та міцного здоров’я вам та вашим родинам. 

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко