20210909175327.JPG, фото
09 вересня 2021 року

Працівники соціальної сфери Волині та Тернопільщини обмінялися досвідом

На Волині з робочим візитом перебуває делегація з Тернопільської області у складі працівників органів соціального захисту населення, які прибули на запрошення облдержадміністрації з метою обміном досвідом.  Сьогодні, 9 вересня, з учасниками делегації зустрілася заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

У складі делегації, зокрема, представники департаменту соціального населення Тернопільської ОДА, національної сервісної служби в області, профспілкових організацій, працівники соціальної сфери окремих територіальних  громад Тернопільщини та керівники окремих будинків-інтернатів.

Відтак, заступниця голови облдержадміністрації привітала учасників делегації та побажала плідної праці.

«Бажаю представникам соціальної сфери як Тернопільщини, так і Волині, продуктивної роботи, а також максимально обмінятися досвідом для покращення надання соціальних послуг населенню в обох регіонах», – зазначила Людмила Тимощук.

У свою чергу, в.о. директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Оксана Смолій подякувала керівництву виконавчої влади Волині та департаменту соціального захисту населення ОДА за запрошення обмінятися досвідом.

«Ми хотіли б побувати у закладах соціального спрямування Волині, перейняти досвід, а також поділитися своїми напрацюваннями, – сказала Оксана Смолій. – Нас цікавлять будинки-інтернати як для дорослих, так і для дітей».

В ході зустрічі її учасники обговорили також стан вакцинальної кампанії у закладах соціальної сфери.

Слід зазначити, що сьогодні учасники делегації з Тернопільщини відвідали Луцький геріатричний пансіонат, Голобський психоневрологічний інтернат, а також ознайомилися з роботою Волинського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, УСЗН Ковельської міської ради та територіального центру соціального обслуговування м. Ковеля. 

Окрім того, у ході дводенного візиту на Волинь представники  соціальної сфери Тернопільської області візьмуть участь у засіданні «круглого» столу на тему «Про стан трансформації системи соціального захисту населення за результатами децентралізації та укрупнення районів», а також ознайомляться з культурною спадщиною Волинського краю.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації