20220518161949.JPG, фото
18 травня 2022 року

Релокація підприємств та державна підтримка бізнесу: відбулося засідання Координаційної ради з питань підприємництва

Сьогодні під керівництвом заступника начальника ОВА Олександра Троханенка відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва області у новому складі.

На вимогу часу керівництвом військової адміністрації було прийнято рішення оновити склад координаційної ради, залучити до роботи фахівців та спеціалістів різних галузей економіки.

Одним із головних завдань дорадчого органу є координація та налагодження взаємодії органів влади та представників бізнесу шляхом конструктивного діалогу.

До роботи залученні представники найбільших бюджетоутворюючих підприємств області та фінансового ринку, науковці та експерти. 

На порядку денному – важливі питання роботи бізнесу у воєнний час.

Особлива увага учасників зустрічі була акцентована на організації роботи в області релокованих підприємств із постраждалих від війни регіонів.

Начальник управління економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Анатолій Банера розповів, що наразі на Волинь уже переїхали чотири підприємства. На базі цих підприємств будуть створені нові робочі місця, що вкрай важливо у військових час.

Окрім цього, триває пошук потужностей для  розміщення нових виробництв. Відтак, Олександр Троханенко звернувся до присутніх представників бізнесу надати пропозиції виробничих площ, де в майбутньому можливе розміщення релокованих підприємств.

Варто відзначити, що в області є запити від внутрішніх переселенців, які мають стартовий капітал та бажання розпочати бізнесу у нашій області. Учасники засідання переконані, що  потрібно сприяти та всіляко підтримувати такі ініціативи.

Також учасники засідання обговорили питання фінансової підтримки бізнесу у воєнний час. Про можливості для бізнесу розповіли представники банківської сфери, а саме Ощадбанку.

За результатами обговорення прийнято рішення підготувати звернення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо сприяння роботи бізнесу в регіоні.