20210903102823.JPG, фото
03 вересня 2021 року

Розпочинається голосування за проєкти ДФРР – 2022

4 вересня 2021 року на платформі Мінрегіону розпочнеться голосування за проєкти, що будуть реалізовуватися за кошти Державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Члени регіональної комісії з відбору матимуть змогу віддати свої голоси за ту чи іншу ініціативу до 00.00 год 13 вересня включно.

Відповідне рішення ухвалили під час сьогоднішнього засідання регіональної комісії оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, яке відбулося під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

Представники комісії оцінюватимуть проєкти за чотирма критеріями – актуальність, ефективність, співфінансування, а також залучення інвестицій.

Слід зауважити, що цьогоріч Мінрегіон вніс істотні зміни до умов проведення конкурного відбору, подачі документів та допуску до конкурсу. Про нововедення розповіла директорка департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів Вероніка Бальбуза.

Заступник голови ОДА Ігор Чуліпа розповів, що у 2022 році за кошти ДФРР планується реалізувати чотири перехідні проєкти.

«Це завершення будівництва школи у селі Стовбихівка, яка вже цьогоріч будується за кошти ДФРР. Початок будівництва нового навчального закладу у селі Головно. Цей проєкт «болить» усім нам не один рік, ми розуміємо необхідність та важливість його реалізації, – зазначив Ігор Чуліпа. – Також перехідними будуть проєкти з будівництва та реконструкції дитячих садочків у селі Струмівка та селі Вербка. Загальна вартість реалізації цих проєктів становить близько 260 мільйонів гривень».

Як розповіла секретар регіональної комісії Вероніка Бальбуза, цьогоріч на розгляд регіональної комісії подано 74 проєкти. Проте, станом на 1 вересня 32 проєкти не відповідають вимогам наказу Мінрегіону.

«З усіма заявниками проведена робота. Більшість із них обіцяють усунути недоліки до початку оцінювання, – розповіла Вероніка Бальбуза. – Якщо вони це зроблять, то їхні проєкти будуть допущені до конкурсу, якщо ж ні, то проекти будуть виключені з конкурсного відбору. Крайній термін – 4 вересня».

«Цьогоріч на конкурсний відбір подано багато важливих проєктів, які сприятимуть розвитку області, збільшуватимуть економічний та соціальний потенціал регіону. Сподіваюся, що представники комісії віддадуть свої голоси найбільш достойним», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації