20210902183352.jpg, фото
02 вересня 2021 року

Соціальна підтримка і забезпечення вразливих мешканців – в пріоритеті

Сьогодні, 2 вересня 2021 року, заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук особисто відвідала Руденський психоневрологічний інтернат для жінок у Любомльському районі та дізналась у його мешканок і керівництва про нагальні потреби закладу.

Руденський психоневрологічний інтернат для жінок працює з 1991 року. Розташований він у селі Руда Любомльського району. На сьогоднішній день в його стінах проживає 112 мешканок, зокрема, з психоневрологічними розладами.

Власне, саме стіни інтернату і є проблемою, що потребує невідкладного вирішення – в цьому переконалась заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, перебуваючи там з робочим візитом. 

Зокрема, про необхідність проведення ремонтних робіт у внутрішніх коридорах, а також капітального ремонту харчоблоку розповіла виконуюча обов’язки директора установи Олена Місюк. До слова, Олена Місюк – багаторічна очільниця інтернату і знає про потреби комунального закладу як ніхто. 

Спільно із заступницею очільника області, оглянув приміщення, які потребують ремонту, й заступник директора департаменту - начальник управління капітального будівництва департаменту інфраструктури ОДА Іван Корчук. 

Після інспектування приміщень, Людмила Тимощук разом із заступником департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксаною Гобод мали нагоду поспілкуватись із мешканками інтернату. 

«Соціальна підтримка і забезпечення вразливих верств населення – в пріоритеті нашої роботи, – зауважує Людмила Тимощук. – Тож Волинська облдержадміністрація сприятиме швидкому вирішенню озвучених проблем».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації