20210908185929.jpg, фото
08 вересня 2021 року

Сьогодні українці оцінюють Президента України за конкретними діями, а не стереотипами, спроектованими на діяльність попередніх керівників держави, –Юрій Погуляйко

Українці дедалі більш позитивно оцінюють діяльність Президента України Володимира Зеленського. Про це свідчать результати систематичного опитування, яке проводилося соціологічною групою «Рейтинг» на початку вересня цього року.  

За результатами дослідження, якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 31,1% проголосували б за Володимира Зеленського (серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором). Порівняно з початком серпня рейтинг Глави держави зріс з 27 до 31%.

Лідером президентського рейтингу також залишається діючий Президент України, який очолив рейтинг довіри до політиків. Сьогодні йому довіряють найбільше з усі запропонованих до опитування кандидатів, а саме 50% опитаних. 

За останній місяць кількість тих, хто вважає напрям розвитку країни правильним, зросла (у липні 2021 – 26%). Відносно більше тих, хто оцінює напрям розвитку країни як правильний, серед молоді, а також мешканців Заходу та Центру.

«Відрадно, що сьогодні українці оцінюють Президента України за конкретними діями, а не стереотипами, спроектованими на діяльність попередніх керівників держави, – зазначає голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко. – Попри скептичну думку окремих політиків на початку каденції Володимира Зеленського, Президенту вдалося завоювати прихильність значної частини українців та зберегти підтримку провідних країн світу». 

На переконання очільника області, результати проведеного опитування демонструють не лише ставлення українців до Володимира Зеленського як проєвропейського, демократичного лідера країни. 

«За цією статистикою – результати діяльності Глави держави, оцінка його роботи, спрямованої на захист загальнонаціональних інтересів, та курсу, яким рухається сьогодні наша держава, – вважає Юрій Погуляйко. – У цих цифрах – розуміння українцями того, що влада намагається покращити ситуацію в країні, незважаючи на пандемію та бойові дії на Сході країни. Ми бачимо, що сьогодні не лише Україна стала сильнішою державою, сильнішими, більш демократичними, прогресивними та відповідальними стали самі українці». 

Відтак, переконаний, голова ОДА, в українців є всі підстави сподіватися, що спільно нам вдасться досягти того, що Україна займе гідне місце на міжнародній арені. 

До слова, як повідомляється на офіційному вебресурсі соціологічної групи «Рейтинг», участь в опитуванні взяло населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність:  2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. 

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації