20210902101643.jpg, фото
02 вересня 2021 року

Сьогоднішній нотаріат – це потужний інститут, який надає величезний спектр юридичних послуг

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем нотаріату

День нотаріату — професійне свято, яке відзначається в Україні щорічно 2 вересня. У цей день ми вітаємо державних та приватних нотаріусів, враховуючи значення їх діяльності в розбудові правової держави, сприянні громадянам, підприємствам, установам і організаціям у здійсненні їх прав та захисті законних інтересів.

Сьогоднішній нотаріат – це потужний інститут, який дає людям можливість бути впевненим у своєму майбутньому, надаючи для цього великий спектр юридичних послуг. Сучасне життя неможливо уявити без оперативної, чіткої і добре налагодженої роботи нотаріусів.

Нотаріусам Волині, як державним, так  і приватним, притаманні почуття високої відповідальності перед державою і суспільством, принципова громадянська позиція, компетентність, мобільність та уважне ставлення до людей.

Тож у день вашого професійного свята, шановні працівники нотаріатів, бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку, щастя та благополуччя, нових професійних успіхів.

Переконаний, що ваш досвід і відданість обраній справі будуть і далі сприяти підвищенню рівня правової культури і зміцненню стабільності цивільних, юридичних правовідносин.

Нехай всі ваші починання отримають подальший розвиток, а намічені плани втіляться в життя. Нехай кожен ваш день буде наповнений творчою енергією і теплом людських відносин.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко