20210714083356.JPG, фото
14 липня 2021 року

Спорт є пріоритетом програми «Велике будівництво»

13 липня 2021 року відбулася онлайн-нарада Офісу Президента України щодо реконструкції спортивних інтернатів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У ній взяли участь представники обласної влади із кожного регіону країни.

До робочої зустрічі долучилися заступники голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа та Анатолій Костик, а також начальник управління у справах молоді та спорту ОДА Ігор Дмитришин.

Відтак, на виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради, до Офісу Президента України від Волинської області подані пропозиції щодо спортивних проєктів, які можуть реалізуватися у рамках «Великого будівництва». А саме:

– капітальний ремонт системи вентиляції та приміщень великої ванни басейну, заміна плитки та системи переливу КЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву плавання Луцької міської ради» у Луцьку;

– капітальний ремонт частини приміщень та покрівлі комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа імені Євгена Кондратовича» у місті Ковель;

– добудова додаткового спортивного залу до наявної споруди «Обласної дитячо-юнацької спортивної школи» у Луцьку;

– нове будівництво спортивного комплексу в смт Любешів Волинської області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації