20210903172413.jpg, фото
03 вересня 2021 року

Триетапний проєкт відновлення стадіону «Локомотив» планують завершити до кінця цього року

Як триває третій етап реконструкції легендарного стадіону та на що спрямовані 20 мільйонів з держбюджету, дізнався голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко спільно з Ковельським міським головою Ігорем Чайкою сьогодні, 3 вересня 2021 року.

Відродження ковельського стадіону відбувається в рамках грантового проєкту ЄС, а також за кошти субвенції на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери в області. 

Проєкт реконструкції стадіону триетапний: в рамках першого – відремонтовані підтрибунні приміщення та будівля, де буде розташований культурний центр. Другий етап – благоустрій території, який ще триває. Третій етап – спецпроєкт, стадіон «Локомотив». Саме на це спрямовані кошти з державного бюджету у розмірі 20 мільйонів гривень. 

 «Локомотив» стане потужним спортивним об’єктом, гідним змагань європейського рівня», – відзначив голова ОДА Юрій Погуляйко. 

Своєю чергою, очільник міста Ковеля Ігор Чайка розповів, що стадіон буде з природним покриттям, штучним поливом та поліуретановими біговими доріжками, як усі спортивні об’єкти нового зразка.

Будівельні роботи планують завершити до кінця 2021 року.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації