20210914175300.JPG, фото
14 вересня 2021 року

У Луцькій територіальній громаді показник тижневого збільшення випадків захворювань на COVID-19 один з найвищих в Україні

Про це стало відомо під час робочої наради заступниці голови ОДА Людмили Тимощук із керівниками територіальних громад та медичних закладів Луцького району сьогодні, 14 вересня 2021 року.

Зокрема, такі зустрічі щодо темпів вакцинальної кампанії пройдуть із представниками усіх районів області. Як повідомила Людмила Тимощук, у Волинській області найповільніше та найменше вакцинуються проти коронавірусної інфекції. 

«Низький рівень вакцинації впливає на швидке зростання нових хворих на COVID-19. Своєю чергою, це може призвести до посилення карантинних обмежень, – зазначила заступниця очільника області. – Згідно зі змінами до постанови Кабінету Міністрів України № 1236, у разі введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки школа закривається на карантин, якщо не щеплено від коронавірусної хвороби 80% її персоналу».

Відтак, у разі посилення протиепідемічних заходів на Волині, карантинні обмеження у більшій мірі можуть торкнутися невакцинованих осіб.

Як повідомив т.в.о. начальника управління охорони здоров’я ОДА Валерій Руцький, за минулу добу на Волині зареєстровано 66 випадків захворювання на COVID-19 та вакциновано від недуги 1 тис. 952 волинянина. 

Слід зазначити, що хворі та госпіталізовані особи були не щепленими від коронавірусної інфекції. Окрім того, у Луцькій територіальній громаді показник тижневого збільшення випадків захворювань на COVID-19 один з найвищих в Україні, зокрема, приріст становить 85%.

«Із власного досвіду знаю, що після того, коли люди втрачають рідних, розпочинають інакше мислити. Вони підходять до медиків, і кажуть: чому ви мене не переконали раніше. Наше з вами завдання – сприяти та допомагати волинянам у збереженні свого здоров’я та життя їхніх близьких», – звернувся до присутніх Валерій Руцький.

Як підкреслила Людмила Тимощук, на Волині  достатньо вакцин проти коронавірусної хвороби. Для волинян доступні чотири вакцини на вибір – AstraZeneca, CoronaVac, Comirnaty/Pfizer та Moderna, які сертифіковані та використовуються для імунізації населення у всьому світі.

Окрім того, до кінця тижня вкотре очікується прибуття в область вакцини Comirnaty/Pfizer.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації