20210903154648.JPG, фото
03 вересня 2021 року

У ВНУ відбулася посвята у студенти майже двох тисяч першокурсників

3 вересня 2021 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки відбулося урочисте відкриття нового навчального року. Зокрема, привітати студентів та викладачів із знаковою подією завітала заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

Відтак, у рамках урочистостей відбулася святкова хода працівників ВНУ, гостей, магістрів, першокурсників та їхніх батьків вулицями міста.

Окрім того, чи не найголовнішою подією у житті першокурсників є посвята у студенти. У «Лесиному» виші цьогоріч  звання першокурсник отримали 1 тис. 942 особи. Також на магістратуру у ВНУ вступили 746 студентів.

Із вітальними словами до студентів, їхніх батьків та викладачів звернулися керівництво університету та гості святкового заходу.

«Вітаю усіх із початком навчального року та бажаю першокурсникам щасливого студентського життя, адже це найкращий час для знаходження та реалізації себе – не втрачайте його, – звернулася до присутніх Людмила Тимощук. – Студентство – це прогрес, майбутнє нашої країни, адже за вами – зміни. Тож хочу, щоб у цих стінах ви подорослішали,  знайшли кохання та справжніх друзів».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації