20210728175031.JPG, фото
28 липня 2021 року

У Волинській області проходять змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту

Сьогодні, 28 липня 2021 року, у Луцьку стартував Кубок України з пожежно-прикладного спорту. Привітати учасників змагань на урочисте відкриття завітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко.

Цьогоріч за право називатися найсильнішою командою України з пожежно-прикладного спорту на Волинь прибуло 14 команд територіальних органів ДСНС України.

«Шановні учасники змагань, вітаю вас на Волині, у місті Луцьк. Пожежно-прикладний вид спорту є важливим для професії, яку ви обрали для себе у життя, основним завданням якої є збереження людських життів. Цей спорт робить вас сильнішими, витривалішими та більш вправними. Тому бажаю вам сьогодні міцного здоров’я та багато перемог», - сказав у вітальному слові Сергій Мовенко.

Учасники змагатимуться у наступних видах: підйом по штурмовій драбині у вікно 4-о поверху, подолання 100 метрової смуги з перешкодами, двоборстві, пожежній естафеті 4х100 метрів та бойовому розгортанні.

До слова, команда волинських рятувальників-спортсменів є багаторазовими переможцями змагань за Кубок України та Міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту. Зокрема волиняни є триразовими володарями Кубку України (у 2005, 2007 та 2019 роках), а також встановлювали і командні рекорди України у бойовому розгортанні (26,40 секунди у 2018-му році).

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.