20210618173416.JPG, фото
18 червня 2021 року

В ОДА відбулась нарада за результатами урядової перевірки

Сьогодні, 18 червня 2021 року, під керівництвом голови ОДА Юрія Погуляйка відбулась підсумкова нарада за результатами перевірки центральними органами виконавчої влади Волинської облдержадміністрації та окремих райдержадміністрацій, що проходила упродовж останніх двох тижнів. Нарада відбулась за участі робочої групи, що безпосередньо здійснювала перевірку.

Зокрема, стан виконавської дисципліни в області перевіряли представники міністерств освіти та науки, охорони здоров’я, молоді та спорту, ветеранів, внутрішніх справ, інфраструктури, культури та інформаційної політики, Мінрегіону, Державної служби якості освіти, Укравтодору, Укртрансбезпеки, Держаудитслужби, Нацсоцслужби, Держмистецв, Держпраці, Збройних сил України, Держлісагенства, Держгеокадастру, Держпродспоживслужби, Держекоінспекції та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Як зазначив керівник робочої групи, державний секретар КМУ Олександр Ярема, проведення в обласних державних адміністраціях таких перевірок – звичайна практика. Мета – не лише виявлення недоліків, а й надання методичних рекомендацій для ефективної роботу місцевих адміністрацій.

«Перш за все, дякую від себе та своїх колег за максимальне сприяння у нашій роботі. Ми упродовж двох тижнів мали відкриті двері та відкриті серця, бо усі розуміємо, що ми в одному човні та маємо спільне завдання – зробити так, щоб органи державної влади були максимально ефективні, а сприйняття суспільством органів влади було максимально позитивним", - зазначив Олександр Ярема.

Окрім цього, повідомив, що звіт за результатами роботи буде підготовлено до кінця червня поточного року. Опісля, у разі виявлення недоліків, Волинській обласній державній адміністрації надішлють рекомандації для їх усунення.

Своєю чергою, голова ОДА Юрій Погуляйко подякував усім дотичним фахівцям за проведу роботу.

«Дякую за розуміння та конструктив. Зі свого боку обіцяю, що усі недоліки, які будуть виявлені, виправимо у найкоротші терміни», - резюмував нараду очільник області.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.