20210610171549.png, фото
10 червня 2021 року

«Велике будівництво» на Волині: будівництво шкіл триває згідно графіку

Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Волині буде розширена. До переліку об’єктів програми включать добудову корпусу військового ліцею у м.Ковель, а також у планах – будівництво стадіону «Локомотив» у м.Ковель. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа під час онлайн брифінгу Волинської ОДА, що відбувся 9 червня 2021 року.

Загалом на сьогодні, як розповів Ігор Чуліпа, в області в рамках програми реалізується 9 проєктів соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ). Запланований обсяг фінансування у 2021 році – 217,4 млн грн.

Так, цьогоріч планують завершити реалізацію 7-ми об’єктів. Зокрема мова про навчальні заклади у селах Піща і Вербка Ковельського та Башлики Луцького районів, капітальний ремонт басейну Луцького національного технічного університету, мультифункціональний спортивний комплекс на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району, спортивний комплекс у смт Торчин Луцького району та Сірий і Білий будинок Косачів в с. Колодяжне.

Ще три об’єкта стануть перехідними на 2022 рік: будівництво школи в с.Стобихівка Камінь-Каширського району, дитячого садочку в с.Струмівка Луцького району та створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ.

Так, нині триває будівництво шкіл у селах Башлики, Піща та Стобихівка, а також спроткомплексу у смт Торчин. Роботи ведуться згідно графіків. На завершальній стадії тендерні процедури щодо навчального закладу в с.Вербка та спорткомплексу на базі «Гарт» оз.Світязь. А також триває доопрацювання ПКД відповідно до зауважень на будівництво дитячого садочку в с.Струмівка.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації