20210623132251.JPG, фото
23 червня 2021 року

З нагоди професійного свята у Волинській ОДА відзначили держслужбовців

Сьогодні, у День державної служби, в головній адмінбудівлі краю Почесними грамотами та Подяками голови ОДА з нагоди професійного свята нагородили працівників обласної державної адміністрації за сумлінне та професійне виконання службових обов’язків.

За дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка вручив відзнаки перший заступник Сергій Мовенко.

«Щодня ваша професійна діяльність формує довіру людей до влади та держави вцілому. І хоча ваша робота на перший погляд непомітна для більшості людей, але вона є важливою та необхідною. Тому вітаю вас та бажаю міцного здоров’я, професійного росту та довіри людей», - сказав Сергій Мовенко, перш ніж вручити нагороди.

Так, Почесною грамотою обласної державної адміністрації працівників за сумлінну працю в органах державної влади, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби нагороджено:

- Діану Ганіговську-Слюсар, завідувачку сектору контролю апарату ОДА,

- Вікторію Іванкому, головного спеціаліста відділу проходження державної служби управління персоналом апарату ОДА,

- Тетяну Олексюк, начальника відділу забезпечення діяльності керівництва апарату ОДА,

- Вікторію Петрову, начальника відділу взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування управління організаційної роботи та взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування,

- Марту Стамбульську, головного спеціаліста відділу природно-заповідної справи та екомережі управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації,

-  Тетяну Фесик, головного спеціаліста з питань персоналу управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Подяку голови обласної державної адміністрації працівникам апарату облдержадміністрації оголошено:

- Тетяні Дикій, заступникові начальника управління персоналом-начальнику відділу проходження державної служби апарату облдержадміністрації,

- Вячеславу Кривенюку, заступникові керівника апарату – начальнику управління організаційної роботи та взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування апарату облдержадміністрації,

- Аллі Романюк, головному спеціалістові сектору контролю апарату облдержадміністрації,

- Вікторії Ткачук, заступникові начальника загального відділу апарату облдержадміністрації,

- Наталії Юрченко, головному спеціалістові відділу взаємодії з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування управління організаційної роботи та взаємодії з органами державної влади і місцевого самоврядування.

Окрім цього, відзначено Подякою центральної виборчої комісії за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки та проведення виборів 25 жовтня 2020 року, особистий внесок у забезпечення реалізації і захисту конституційних виборчих прав громадян України, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень:

- Оксану Романюк, головного спеціаліста регіонального відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації.

Вітаємо колег з відзнаками та бажаємо успіху!

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.