20210606094012.jpg, фото
06 червня 2021 року

Залишайтеся завжди затребуваними та цікавими для своїх читачів, - Юрій Погуляйко

Шановні журналісти! У день вашого професійного свята – Дня журналіста адресую щирі вітання та побажання здоров’я, миру, добробуту, нових ідей та професійних злетів.

Сучасний світ – це величезний інформаційний простір. Преса, теле- і радіопередачі, Інтернет-видання щодня знайомлять нас з останніми новинами, дозволяючи тримати руку на пульсі подій. Однак, журналіст – не лише інформатор. Сьогодні, коли інформації надається все більше значення, а сучасні технології відкривають нові шляхи для розвитку медіа, ваша робота, як ніколи, стає ще більш значущою.

Ваша журналістська праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова. Ви намагаєтеся бути у гущі життєвих подій, розширюєте кругозір читачів та слухачів, даєте можливість мислити та аналізувати. Від вас залежить об’єктивна подача інформації, яка надходить до людей. Ви створюєте умови для постійного діалогу влади і громадськості, а часом, ставши гострим пером, сприяєте мобілізації багатьох процесів в суспільстві.

В умовах сьогодення, коли медійне поле активно трансформується, дедалі більше мас-медіа стають вільними від політичної кон’юнктури та працюють за найкращими європейськими стандартами.

У засобах масової інформації Волині також працює чимало талановитих, високопрофесійних журналістів, які виважено і глибоко висвітлюють події рідного краю, живуть проблемами і турботами земляків, займають активну соціальну позицію. Завдяки вам кожен житель області має можливість оперативно дізнаватися про події, що відбуваються в житті регіону, та через сторінки волинських видань долучитися до вирішення важливих суспільно-політичних питань.

Тож з нагоди вашого професійного свята зичу вам творчого натхнення, успішної реалізації нових проектів, яскравих та змістовних журналістських матеріалів. Залишайтеся завжди затребуваними та цікавими для своїх читачів.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко