Новини Волині

Волинь: оперативна інформація на 16 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 229 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
15 жовтня – День «білої тростини»

15 жовтня в Україні та світі відзначають Міжнародний день «білої тростини» – так називають день незрячих людей.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 15 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 284 випадки захворювання на COVID-19

Детальніше
День захисників та захисниць України в обласному центрі відзначили національно-патріотичними заходами

З нагоди Дня захисників та захисниць на Замковій площі у м.Луцьку 14 жовтня 2021 року відбулися ряд заходів національно-патріотичного спрямування. Долучились до заходів й представники обласної та міської влади. Зокрема, серед присутніх був й заступник голови ОДА Андрій Ярмольський.

Детальніше
Найменше, що можемо зробити сьогодні – пам'ятати їх подвиг і ціну, яку вони віддали за нашу державу, – Юрій Погуляйко

У Луцьку вшанували пам'ять загиблих військових, які захищали до останнього подиху територіальну цілісність України. Зокрема голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та його заступник Андрій Ярмольський поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 14 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 252 випадки захворювання на COVID-19

Детальніше
Цей день – про всіх чоловіків та жінок, які у різні часи стали на захист України

Вітання Юрія Погуляйка з Днем захисників і захисниць України

Детальніше
Україна має застарілу інфраструктуру місць покарань, – Олена Висоцька

У Луцьку відбувся форум «Оптимізація заради покращення умов для в’язнів та підвищення безпеки». Захід пройшов 13 жовтня 2021 року за участю першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Мовенка, заступниці Міністра юстиції України Олени Висоцької, начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях Владислава Калинця та заступника начальника Департаменту виконання кримінальних покарань Віктора Кощинця. До обговорення питання основних характеристик окремого визначеного майна Державної установи «Ковельська виховна колонія», яке виставлене на аукціон, а також питання вигідних інвестиційних вкладень та розвитку індустрії були запрошені й представники волинського бізнес-середовища та потенційні інвестори.

Детальніше
В Україні збираються спростити доступ до вакцинації: дозволити медсестрам та медбратам в окремих випадках робити щеплення без залучення лікаря

В Україні планують дозволити медичним працівникам, які мають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра за спеціальністю «Медсестринство», в окремих випадках приймати рішення про щеплення без участі лікаря.

Детальніше