Новини Волині

Волинь: оперативна інформація на 22 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 137 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
В області посилять карантинні заходи відповідно до жовтого» рівня епіднебезпеки

З 23 вересня на Волині та усіх регіонах України відбудеться посилення протиепідемічних заходів у зв’язку із встановлення «жовтого» рівня епіднебезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС 21 вересня 2021 року, у якій в режимі відеоселектору взяв участь голова ОДА Юрій Погуляйко.

Детальніше
До уваги волинських ЗМІ: проводиться конкурс журналістських робіт від Мінрегіон

До 30 вересня 2021 року триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» із преміями до 20 тисяч гривень.

Детальніше
Замість вибоїн – якісне асфальтоване покриття: завершується відновлення дороги від Нововолинська до Іванич

Шлях від Нововолинська до Іванич на дорозі Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі завершують ремонтувати. Зокрема, відновлення 15-кілометрового шляху розпочалося у 2020 році у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Детальніше
Від Згоран до Любомля: відновлення доріг Шацького краю триває

Більше 45 кілометрів територіальних доріг в напрямку Світязя реконструйовано цьогоріч в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відновлене асфальтне покриття, підсилена дорожня основа, відремонтовані мости - важливий для мешканців та гостей області автошлях Т-03-02 перебуває на фінальній стадії будівельних робіт.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 21 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 134 випадки захворювання на COVID-19

Детальніше
Як отримувати інсулін безоплатно: рекомендації НСЗУ

З 1 жовтня пацієнти з діабетом зможуть отримати інсуліни безоплатно або з доплатою в будь-якій аптеці, яка працює за договором з Національною службою здоров'я. Вартість інсулінів аптеці відшкодує Національна служба здоров’я України.

Детальніше
Уряд продовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року та спростив норми верифікації вакцинації

На засіданні Кабінету Міністрів України 20 вересня 2021 року прийнято рішення про продовження адаптивного карантину та режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

Детальніше
Майже 100% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані

За останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Про це повідомив заступник міністра — головний державний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

Детальніше