Новини Волині

Очільника облдержадміністрації відзначили за допомогу військовим

Сьогодні, 20 вересня 2021 року, голові облдержадміністрації Юрію Погуляйку вручили подяку командування радіотехнічного батальйону 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади за сприяння військовій частині А0383 у вирішенні поставлених завдань, зміцнення обороноздатності нашої держави, допомогу та підтримку Збройних Сил України.

Детальніше
На Волині реконструюють дорогу до кордону із Білоруссю

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» продовжується відновлення державних доріг. Станом на сьогодні тривають ремонтні роботи автошляху до міжнародного пропуску «Дольськ – Мохро». Це третя дорога до кордону із Білоруссю, відновлена цьогоріч.

Детальніше
Голова облдержадміністрації бере участь у селекторній нараді Офісу Президента України

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко бере участь у селекторній нараді під головуванням Заступника Керівника Офісу Президента України К.Тимошенка, яка проходить в режимі відеозв’язку сьогодні, 20 вересня 2021 року.

Детальніше
Волиняни стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное та параканое

З 16 по 19 вересня 2021 року у Копенгагені (Данія) відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное та чемпіонат світу з параканое. У складі збірної України за медалі боролися волинські веслувальники, які здобули першість у світових змаганнях.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 20 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 76 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
Завдяки праці лісівників волинські ліси відновлюються стовідсотково

Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з нагоди Дня працівника лісу

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 19 вересня

За минулу добу на Волині зареєстровано 98 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
Повідомляйте в поліцію про випадки продажу документів про щеплення від COVID-19

Зі зростанням захворюваності на COVID-19 усе частіше з’являються повідомлення про купівлю підроблених міжнародних свідоцтв про вакцинацію, а також довідок про протипоказання до щеплення.

Детальніше
Комбінування вакцин Moderna та Comirnaty/Pfizer-BioNTech є безпечним та ефективним

МОЗ України у липні схвалило рекомендації Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики дозволити комбінувати мРНК-вакцини. Якщо мРНК-вакцина того самого виробника недоступна, для другого щеплення можна використати вакцину на платформі мРНК іншого виробника. 

Детальніше