Новини Волині

Волинь готується до духовної гостини на фестивалі «Берегиня»

9–13 серпня 2018 року на Волині відбудеться Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня».

Детальніше
Волинь отримала 30 млн грн на реалізацію двох природоохоронних проектів

Уряд прийняв рішення щодо розподілу коштів спеціального фонду державного бюджету на здійснення ряду невідкладних природоохоронних заходів на об’єктах державної власності у різних регіонах України.

Детальніше
Волинська обласна державна адміністрація ініціювала проведення перевірки щодо використання піщаних кар’єрів Володимирщини

В інтернет-виданні «Район. Володимир-Волинський» 21 липня 2018 року опублікували матеріал під назвою «На Володимирщині крадуть пісок, а кар’єри перетворюють на сміттєзвалище».

Детальніше
Операція «Перевізник»: патрульні поліцейські спільно з працівниками управління Укртрансбезпеки перевіряють пасажирські перевезення

За період з 20 липня по 29 липня 2019 року перевірено 174 автобуси, 2 автомобілі-таксі, виявлено 119 порушень законодавства про автомобільний транспорт та складено 64 акти. Про це йшлося на нараді у голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, яка відбулася сьогодні, 1 серпня 2018 року.

Детальніше
Громадськість області обговорила проект Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки

Днями департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації організував проведення громадського обговорення проекту Регіональної цільової програми соціального захисту населення на 2019-2022 роки.

Детальніше
Голова облдержадміністрації висловив співчуття родині українського аграрія та політика Дмитра Моторного

30 липня 2018 року пішов із життя людина-епоха, патріарх української ниви, хлібороб від Бога – двічі Герой Соціалістичної Праці, Герой України, кавалер ордена Ярослава Мудрого, академік УААН, лауреат премії ім. Вернадського Дмитро Костянтинович Моторний. 

Детальніше
Господарства Волинської області активно готуються до опалювального сезону

Усі підготовчі роботи до опалювального сезону 2018-2019 років проходять в області в межах запланованих графіків.

Детальніше
Волинські митники та лісівники домовились про механізми посилення контролю за митним оформленням експорту лісоматеріалів

На спільній міжвідомчій нараді між Волинською митницею ДФС та Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства обговорили алгоритми взаємодії при експорті лісоматеріалів для посилення заходів контролю.

Детальніше
Швеція підтвердила свою участь у бізнес форумі «Волинь - Інвест 2018»

Про це стало відомо під час робочої зустрічі голови облдержадміністрації Олександра Савченка з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном Хаґстрьомом, що відбулася учора, 30 липня 2018 року.

Детальніше